DİLGE EMLAK | Gayrimenkul Uzmanı

DİLGE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK

Firmamız 1986 yılından bu yana ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve ideallerimizi gerçekleştirmek üzere günümüze kadar taviz vermeden benimsediğimiz misyonumuz ile sürekli gelişime kanalize ettiğimiz vizyonumuz doğrultusunda urulmuştur.

30 yılı aşkın mesleki tecrübesi ile Dilge Gayrimenkul Danışmanlık; etik değerlere bağlı, kaliteli, güvenilir, paylaşım ilkesine uygun, yenilikçi ve kazançlı gayrimenkul ile bağlı yatırım sunumları ile en kısa sürede gerçek piyasa değerinde alım-satım ve kiralama işlemlerinde hizmetinizdedir.

Taraflar adına en doğru ve adil alışverişi yapmak adına, gerçek anlamda bilgi birikimi olan gayrimenkul danışman kadrosu ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.


VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Dilge Gayrimenkul Danışmanlık olarak; İnsana değer veren, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen köklü bir kurum olma inancı ile sürdürdüğü işbirlikleri ve değişime olan bağlılığı ile verimli, kararlı ve sürdürülebilir bir şekilde büyümeyi vizyon olarak benimsemiştir. Türk gayrimenkul sektöründe yer alarak ülke ekonomisine en fazla katkıyı yapmayı hedeflemekteyiz.KURUCUMUZUN MESAJI

Hızlı, dürüst ve ilkeli bir tavırla, hizmet kalitemizden ödün vermeden geldiğimiz bu noktada, en önemli düsturumuz insana yatırım ve insana saygı olmuştur. Dilge Emlak Danışmanlık Hizmetlerinin hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında içimizde taşıdığımız girişim ruhunu ve onun hassas dengelerini doğru kanalize etmenin çok önemli bir rolü olduğuna inanıyoruz.

Gelişme sürecimizde bana her zaman destek veren kıymetli mesai arkadaşlarımın özverili çalışmalarının önemini belirtmeyi borç bilmekteyim. Geldiğimiz bu noktada kuvvetli altyapımız, uzmanlaşmış dinamik kadromuz ve çağdaş yönetim biçimimizle çok daha büyük projeleri başaracağımıza olan inancım sonsuzdur.


BİLGE ACARBAY